Serwis

Polecamy nasz serwis, w którym profesjonalnie przygotujesz sprzęt narciarski i snowboardowy na białe szaleństwo lub wypożyczysz go na potrzeby szkolenia. Twoje narty przygotujemy na maszynie wintersteiger z użyciem materiałów Toko.

W naszej wypożyczalni posiadamy profesjonalnie przygotowany sprzęt narciarski i snowboardowy takich firm jak:

Nasi serwisanci pomogą ci usunąć poważniejsze uszkodzenia, jakich nabawiły się twoje narty. Oferujemy wymianę ślizgów wraz z krawędziami, wkładanie specjalnych wstawek w głębokie ubytki ślizgu powstałe wskutek najechania na kamienie lub inne ostre przedmioty. Formowanie wkładek w butach narciarskich, naprawę uszkodzonych dźwigienek oraz inne usługi, jakich nie znajdziecie w pozostałych serwisach naszego miasta.

Nasi serwisanci pomogą dobrać sprzęt odpowiedni do twoich umiejętności tak aby spełnił twoje oczekiwania i pomógł ci podnieść narciarski poziom. Serwis czynny jest codziennie od 8-18, po godzinie 18 pod numerem 600-228-326

Cennik

Serwis/WypożyczalniaCena
Ostrzenie maszynowe 20zł