Szkolenia

Organizujemy szkolenia indywidualne oraz grupowe. Cykl zajęć dostosowujemy specjalnie do ciebie, realizując aktualny program narciarstwa przygotowany przez PZN. Lekcje prowadzone są w sposób przejrzysty, wesoły, w tempie dostosowanym do twoich możliwości. W czasie trwania zajęć nauczysz się, nie tylko praktycznych zasad jazdy na nartach. Postaramy się przedstawić ci narty totalnie od kuchni. Sami wiemy, jak trudne są początki, a wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że przełamywanie własnych barier podczas szkoleń, to druga priorytetowa sprawa, po fachowym przedstawieniu podstaw jazdy na nartach.

Zapraszamy cię na zajęcia, na których pomożemy ci stać się narciarzem. Czas spędzony z nami będzie świetnym dopełnieniem twojego urlopu w Szczyrku.

W naszej szkole pierwsze kroki mogą postawić również twoje pociechy. Będzie to nauka, którą nasi instruktorzy poprowadzą w formie zabawy. Sprawimy, że Twoje dziecko miło spędzi czas, a narty staną się dla niego świetnym wspomnieniem, do którego chętnie będzie wracać.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: Marcin Jochacy - +48 883-312-304
Nasza szkoła zlokalizowana jest na ul. Salmopolskiej 115, w Serwisie Solisko, naprzeciwko stoku narciarskiego Golgota.

Cennik

OsobyCena 1h (od osoby)
1 70zł
240zł
330zł
4 20zł
5 i więcej. Do uzgodnienia.